Notice: Undefined index: componentType in /home/gim56/public_html/strona/templates/dd_smallbusines_106/component.php on line 12
Poznański Dzień Energii 2017
Odsłony: 2333

Już wkrótce - w sobotę 9 września 2017r. w Parku Kasprowicza przy Hali Widowiskowo - Sportowej Arena - kilka dni po rozpoczęciu roku szkolnego serdecznie zapraszamy na II edycję pikniku rodzinnego organizowanego w ramach Poznańskiego Dnia Energii.

Ponownie chcemy udowodnić, że o ważnych tematach można rozmawiać w sposób, który będzie przyjazny dla wszystkich  - nie tylko ekspertów i naukowców. Poprzez dobrą zabawę chcemy wymienić się z Wami doświadczeniami w zakresie racjonalnego wykorzystywania energii w naszym codziennym życiu. Wiemy bowiem, że niewielkie zmiany w naszym codziennym zachowaniu mogą przyczynić się do tego, że sensowne wykorzystywanie źródeł energii wpłynie na jakość naszego środowiska , poprawę komfortu życiowego i co nie mniej ważne  - szczególnie w znanym z oszczędności Poznaniu - grubość portfela!!

Mając na uwadze ubiegłoroczne doświadczenia przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników tego wydarzenia moc atrakcji, w tym: warsztaty recyklingowe, konkursy z nagrodami, energorower, pokazy taneczne, kącik dla dzieci, zawody sportowe, stoiska specjalistów, przejażdżki samochodem elektrycznym i wiele innych.. 

Finałem tego festiwalu energii będzie koncert Eweliny Lisowskiej i pokaz iluminacji świetlnych na Arenie.

Startujemy o 14:00, a kończymy około 20:30.

Serdecznie zapraszamy!!

Aktualne informacje na temat Poznańskiego Dnia Energii możecie śledzić na:

  • www.poznan.pl w zakładce tematycznej "Energia w mieście"
  • facebooku: https://www.facebook.com/Pozna%C5%84ski-Dzie%C5%84-Energii-1811723669059223/

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria: