ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 1277

Czas na podsumowanie Szlachetnej Paczki w naszej szkole! W ramach tej akcji charytatywnej postanowiono wspomóc Panią Ewę oraz Pana Krzysztofa, którzy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Do 7 grudnia przynoszono do szkoły m.in. żywność, środki czystości, odzież, buty, kołdry, słodycze. Miło jest nam przekazać, że udało nam się spełnić wszystkie prośby dotyczące dostarczanych prezentów.

W miniony weekend, a dokładnie 09.12.2017 r. ekipa elfów w postaci dwóch uczennic z klasy III4 (Laury Łaseckiej oraz Zuzanny Kozińskiej), wraz z ich rodzicami oraz Panem Niewiadomskim pojechali do dwóch sztabów Szlachetnej Paczki z 21 pięknie zapakowanymi paczkami. Oto krótka relacja w wręczenia darów rodzinom:

1) "Pan Krzysztof był zaszokowany ilością przygotowanych paczek, spodziewał się raczej prezentu "symbolicznego", jednej małej paczuszki. Największą radość sprawiły Mu książki, mówił, że nie może się doczekać, żeby zacząć je czytać. Kurtka trafiona z rozmiarem idealnie. Pan Krzysztof bardzo ucieszył się również z otrzymanych słodyczy i łakoci."

 

2) Wchodząc na klatkę schodową usłyszałyśmy pieska pani Ewy, który chyba już wyczuł, że zbliżają się prezenty. Gdy pani Ewa otworzyła drzwi, zaniemówiła. Nie spodziewała się takiej ilości paczek. Ucieszyła się tak bardzo, że zapominając o swoim kręgosłupie, rzuciła się do pomocy w przenoszeniu prezentów do mieszkania. Przez pierwsze parę minut nie potrafiła nic powiedzieć, patrzyła tylko na prezenty, które zajęły połowę jej salonu. Otwierając kolejne paczki widać było coraz większe wzruszenie pani Ewy, co chwilę powtarzała, że nie spodziewała się aż tak pięknego gestu. Widząc kolejne pary butów i całe mnóstwo golfów od razu je przymierzała i śmiała się, że teraz będzie królową mody na osiedlu! Piesek Misiu cały czas kręcił się pod nogami bawiąc się nową zabawką, na widok całego kartonu karmy, poweselał jeszcze bardziej, wszyscy sąsiedzi z pewnością go dzisiaj słyszeli. Pani Ewa chwytała się za głowę widząc kolejne kartony z jedzeniem. Wzruszona Pani Ewa żegnała nas życząc dobrych i spokojnych Świąt!

My również składamy podziękowania dla uczniów, rodziców, pracowników szkoły, nauczycieli, dyrekcji oraz każdej osobie, która przyczyniła się do ogromnego sukcesu jakim był finał tej akcji. Jesteście wielcy!

Więcej zdjęć w >>>GALERII<<<

 

 

 

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria: