ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 1364

Poznanski Budzet Obywatelski - 2019

Szanowni Państwo,

Tylko do 19 października swój głos można oddać w Poznańskim Budżecie Obywatelskim. Głosując na projekt Ogrodu Sensorycznego na Grunwaldzie okażą Państwo swoje wsparcie naszej szkole. Jeśli wygramy rozbudowany zostanie plac zabaw, zbudujemy siłownię zewnętrzną, a co najbardziej istotne otoczenie szkoły stanie się prawdziwym ogrodem ze ścieżką edukacyjną!
Prosimy o Państwa głos, a w razie pytań odpowie na nie Michał Jan Kosicki inicjator projektu.

Więcej o projekcie w linku https://pbo2019.um.poznan.pl/d/566

Dodatkowo zachęcamy do oddania głosu na projekt po sąsiedzku - plac zabaw przy ulicach Świt/Jutrzenka. https://pbo2019.um.poznan.pl/d/612

Głosować można za pośrednictwem Internetu na stronie pbo2019.um.poznan.pl od 27 września do 19 października. W głosowaniu będzie można zagłosować na 1 projekt ogólnomiejski i 2 projekty lokalne, które właśnie Państwu rekomendujemy.

 

Kontakt do Michała Jana Kosickiego, inicjatora projektu:
tel. kom. +48 506070861

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ogrody sensoryczne to tzw. kompleksy ogrodów tak zaprojektowane, aby w sposób zintensyfikowany i celowy oddziaływać na zmysły pozawzrokowe. Wchodząc w taką przestrzeń będziemy mogli wykorzystać nie tylko zmysł wzroku i powonienia, ale także dotyku, smaku i słuchu. Przestrzeń w ogrodzie będzie dostępna dla osób niepełnosprawnych w tym także dla osób niewidomych. Tak przygotowane miejsce będzie dostępne dla każdego. W ogrodzie pojawią się kwiaty, owoce oraz warzywa oraz trawy i krzewy ozdobne. Ogród będzie nie tylko miejscem wypoczynku i zebrania energii, ale także skarbnicą wiedzy o roślinach.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria: