ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 4310

Zastępstwa

poniedziałek, 18 lutego 2019
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny Powiadamia
08:00 - 08:45 2 B - e_muzyczna (Galas - Błaszczyk P.) Szymczak A. - e_muzyczna (2 B) 17 2019-02-18 08:00 - 08:45 Walińska B.
08:00 - 08:45 3 g4 - fizyka (Moczko H.) Lekcja odwołana Walińska B.
08:00 - 08:45 3 g5-5/7 - j.niemiecki (Firkowska D.) Lekcja odwołana Walińska B.
08:00 - 08:45 8 B - geografia (Kotus U.) Lekcja odwołana Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g2 - godz.wych (Kotus U.) Luty A. - Doradztwo zawodowe (3 g2) 111 2019-02-18 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g3 - godz.wych (Moczko H.) Szymczak A. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (3 g3) 114 2019-02-18 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g4 - godz.wych (Firkowska D.) Huhn M. - godz.wych (3 g4) 108 2019-02-18 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 5 A - muzyka (Zygmunt A.) Łasowska A. - j.polski (5 A) 16 2019-02-18 08:55 - 09:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 2 B - e_wczesnoszk (Galas - Błaszczyk P.) Szymczak A. - e_wczesnoszk (2 B) 17 2019-02-18 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 3 g1 - geografia (Kotus U.) Eliks S. - Zajęcia techniczne (3 g1) 111 2019-02-18 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 3 g5-6/7 - j.niemiecki (Firkowska D.) Luty A. - Doradztwo zawodowe (3 g5-6/7) 108 2019-02-18 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 4 A - matematyka (Moczko H.) Piegowska D. - zajęcia z psychologiem (4 A) 114 2019-02-18 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 8 A - godz.wych (Huhn M.) Popiołek K. - matematyka (8 A) 106 2019-02-18 09:55 - 10:40 Walińska B.
10:00 - 10:45 8 Nauczanie indywidualne-Jagoda Moniak - wos (Banaszak P.) Lekcja odwołana Walińska B.
10:50 - 11:35 1 B - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Kotus U. - j.angielski (1 B) sgM 2019-02-18 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 2 B - e_wczesnoszk (Galas - Błaszczyk P.) Szymczak A. - e_wczesnoszk (2 B) 17 2019-02-18 10:50 - 11:35 Walińska B.
11:15 - 12:00 3 Nauczanie indywidualne-Zuzanna Skrzypczak - j.niemiecki (Firkowska D.) Lekcja odwołana Walińska B.
11:45 - 12:30 2 B - e_wczesnoszk (Galas - Błaszczyk P.) Zygmunt A. - zajęcia biblioteczne (2 B) 17 2019-02-18 11:45 - 12:30 Walińska B.
11:45 - 12:30 3 g5 - wos (Banaszak P.) Wypasek A. - wychowanie fizyczne (3 g5) 1 2019-02-18 11:45 - 12:30 Walińska B.
11:45 - 12:30 4 A - przyroda (Kotus U.) Eliks S. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (4 A) 20 2019-02-18 11:45 - 12:30 Walińska B.
12:30 - 13:00 1 Świetlica szkolna - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (Galas - Błaszczyk P.) Zygmunt A. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (1 Świetlica szkolna) 8 2019-02-18 12:30 - 13:00 Walińska B.
12:50 - 13:35 1 Etyka klasy I - Etyka (Ratajczak-Kawczyńska B.) Janicka N. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (1 Etyka klasy I) 7 2019-02-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g1 - fakultety (Walińska B.) Konstańczak B. - fakultety (3 g1) 110 2019-02-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g2 - fakultety (Kaczyńska A.) Moczko H. - fakultety (3 g2) 111 2019-02-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g3 - fakultety (Moczko H.) Popiołek K. - fakultety (3 g3) 114 2019-02-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g4 - fakultety (Konstańczak B.) Mierkiewicz M. - j.angielski (3 g4) 108 2019-02-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g5 - fakultety (Kotus U.) Kaczyńska A. - fakultety (3 g5) 107 2019-02-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 4 A - wychowanie do życia w rodzinie (Banaszak P.) Matuszewska K. - j.angielski (4 A) 17 2019-02-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 8 A-11/13 - chemia (Komorniczak M.) Łacińska I. - chemia (8 A-11/13) 24 2019-02-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
13:00 - 14:30 1 Świetlica szkolna - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (Galas - Błaszczyk P.) Zygmunt A. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (1 Świetlica szkolna) 8 2019-02-18 13:00 - 14:30 Walińska B.
13:40 - 14:25 3 g2 - geografia (Kotus U.) Moczko H. - fizyka (3 g2) 111 2019-02-18 13:40 - 14:25 Walińska B.
13:40 - 14:25 3 g3 - wychowanie do życia w rodzinie (Banaszak P.) Lekcja odwołana Walińska B.
13:40 - 14:25 3 g4-5/7 - j.niemiecki (Firkowska D.) Lekcja odwołana Walińska B.
13:40 - 14:25 8 A-11/13 - chemia (Komorniczak M.) Walińska B. - matematyka (8 A-11/13) 1 2019-02-18 13:40 - 14:25 Walińska B.
14:30 - 15:15 3 g5 - wychowanie do życia w rodzinie (Banaszak P.) Lekcja odwołana Walińska B.
14:30 - 15:15 4 Etyka klasy IV - Etyka (Ratajczak-Kawczyńska B.) Szymczak A. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (4 Etyka klasy IV) 20 2019-02-18 14:30 - 15:15 Walińska B.
14:30 - 15:15 8 A-6/13,8B-6/9 - j.niemiecki (Firkowska D.) Lekcja odwołana Walińska B.
15:15 - 16:00 8 Etyka klasy VIII - Etyka (Ratajczak-Kawczyńska B.) Lekcja odwołana Walińska B.
wtorek, 19 lutego 2019
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny Powiadamia
07:00 - 09:00 2 Świetlica 6 - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (Galas - Błaszczyk P.) Szymczak A. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (2 Świetlica 6) 19 2019-02-19 07:00 - 09:00 Walińska B.
08:00 - 08:45 3 g1-5/6 - j.niemiecki (Firkowska D.) Lekcja odwołana Walińska B.
08:00 - 08:45 3 g4 - geografia (Kotus U.) Lekcja odwołana Walińska B.
08:55 - 09:40 2 B - wychowanie fizyczne (Galas - Błaszczyk P.) Szymczak A. - wychowanie fizyczne (2 B) sgM 2019-02-19 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g2-7/9 - j.niemiecki (Firkowska D.) Karłowski M. - informatyka (3 g2-7/9) 108 2019-02-19 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g5 - historia (Banaszak P.) Szafrańska P. - j.polski (3 g5) 107 2019-02-19 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 5 A - geografia (Kotus U.) Lekcja odwołana Walińska B.
09:55 - 10:40 2 A - e_wczesnoszk (Łasowska A.) Kabacińska N. - e_wczesnoszk (2 A) 16 2019-02-19 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 2 B - e_wczesnoszk (Galas - Błaszczyk P.) Szymczak A. - e_wczesnoszk (2 B) 17 2019-02-19 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 3 g1 - geografia (Kotus U.) Konstańczak B. - chemia (3 g1) 111 2019-02-19 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 3 g2-6/9 - j.niemiecki (Firkowska D.) Piegowska D. - zajęcia z psychologiem (3 g2-6/9) 1 2019-02-19 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 8 A - wos (Banaszak P.) Szafrańska P. - j.polski (8 A) 24 2019-02-19 09:55 - 10:40 Walińska B.
10:50 - 11:35 2 A - e_wczesnoszk (Łasowska A.) Janicka N. - e_wczesnoszk (2 A) 16 2019-02-19 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 2 B - e_wczesnoszk (Galas - Błaszczyk P.) Szymczak A. - e_wczesnoszk (2 B) 17 2019-02-19 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 3 g1 - Zajęcia techniczne (Eliks S.) Luty A. - Doradztwo zawodowe (3 g1) 108 2019-02-19 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 3 g3 - plastyka (Zygmunt A.) Hipnarowicz J. - religia (3 g3) 19 2019-02-19 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 3 g5 - geografia (Kotus U.) Matuszewska K. - j.angielski (3 g5) 111 2019-02-19 10:50 - 11:35 Walińska B.
11:45 - 12:30 2 B - e_plastyczna (Galas - Błaszczyk P.) Wypasek A. - e_plastyczna (2 B) 17 2019-02-19 11:45 - 12:30 Walińska B.
11:45 - 12:30 3 g4 - historia (Banaszak P.) Luty A. - Doradztwo zawodowe (3 g4) 110 2019-02-19 11:45 - 12:30 Walińska B.
11:45 - 12:30 3 g5 - Zajęcia techniczne (Eliks S.) Szafrańska P. - j.polski (3 g5) 107 2019-02-19 11:45 - 12:30 Walińska B.
11:45 - 12:30 5 A-1/2 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Grabowski Ł. - wychowanie fizyczne (5 A-1/2) sgD 2019-02-19 11:45 - 12:30 Walińska B.
12:00 - 13:00 1 Świetlica szkolna - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (Firkowska D.) Zygmunt A. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (1 Świetlica szkolna) 8 2019-02-19 12:00 - 13:00 Walińska B.
12:30 - 13:00 2 Świetlica szkolana - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (Galas - Błaszczyk P.) Moczko H. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (2 Świetlica szkolana) 19 2019-02-19 12:30 - 13:00 Walińska B.
12:50 - 13:35 2 Etyka klasy II - Etyka (Ratajczak-Kawczyńska B.) Lekcja odwołana Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g2 - historia (Banaszak P.) Eliks S. - Zajęcia techniczne (3 g2) 110 2019-02-19 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 8 A-1/2,8B-1/2 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Grabowski Ł. - wychowanie fizyczne (8 A-1/2,8B-1/2) sgD 2019-02-19 12:50 - 13:35 Walińska B.
13:00 - 14:30 1 Świetlica szkolna - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (Galas - Błaszczyk P.) Zygmunt A. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (1 Świetlica szkolna) 8 2019-02-19 13:00 - 14:30 Walińska B.
13:40 - 14:25 2 Etyka klasy II - Etyka (Ratajczak-Kawczyńska B.) Lekcja odwołana Walińska B.
13:40 - 14:25 3 g1-2/3,3g2-2/9,3g3-2/8 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Lekcja odwołana Walińska B.
13:40 - 14:25 3 g3-6/8 - j.niemiecki (Firkowska D.) Eliks S. - Zajęcia techniczne (3 g3-6/8) 106 2019-02-19 13:40 - 14:25 Walińska B.
13:40 - 14:25 3 g4 - wos (Banaszak P.) Hipnarowicz J. - religia (3 g4) 110 2019-02-19 13:40 - 14:25 Walińska B.
14:30 - 15:15 8 A - wychowanie do życia w rodzinie (Banaszak P.) Lekcja odwołana Walińska B.
środa, 20 lutego 2019
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny Powiadamia
08:00 - 08:45 3 g1-2/3,3g2-2/9,3g3-2/8 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Lekcja odwołana Walińska B.
08:00 - 08:45 3 g5 - historia (Banaszak P.) Lekcja odwołana Walińska B.
08:00 - 08:45 8 A-6/13,8B-6/9 - j.niemiecki (Firkowska D.) Lekcja odwołana Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g1-2/3,3g2-2/9,3g3-2/8 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Lekcja odwołana Walińska B.
09:55 - 10:40 4 A - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Grabowski Ł. - wychowanie fizyczne (4 A) sgM 2019-02-20 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 8 A - wos (Banaszak P.) Moczko H. - matematyka (8 A) 114 2019-02-20 09:55 - 10:40 Walińska B.
10:50 - 11:35 3 g2 - historia (Banaszak P.) Konstańczak B. - chemia (3 g2) 24 2019-02-20 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 5 A-1/2 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Grabowski Ł. - wychowanie fizyczne (5 A-1/2) sgM 2019-02-20 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 8 A - geografia (Kotus U.) Galas - Błaszczyk P. - geografia (8 A) 111 2019-02-20 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 8 Nauczanie indywidualne-Jagoda Moniak - j.niemiecki (Firkowska D.) Lekcja odwołana Walińska B.
11:45 - 12:30 8 A-1/2,8B-1/2 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Wypasek A. - wychowanie fizyczne (8 A-1/2,8B-1/2) sgD 2019-02-20 11:45 - 12:30 Walińska B.
11:50 - 12:35 8 Nauczanie indywidualne-Jagoda Moniak - geografia (Kotus U.) Lekcja odwołana Walińska B.
12:00 - 13:00 1 Świetlica szkolna - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (Firkowska D.) Piegowska D. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (1 Świetlica szkolna) 8 2019-02-20 12:00 - 13:00 Walińska B.
12:15 - 13:00 3 Nauczanie indywidualne-Weronika Dłużyńska - historia (Banaszak P.) Lekcja odwołana Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g4-2/7 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Lekcja odwołana Walińska B.
13:00 - 14:00 1 Świetlica szkolna - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (Firkowska D.) Szymczak A. - Zajęcia w szkole / inne zajęcia (1 Świetlica szkolna) 8 2019-02-20 13:00 - 14:00 Walińska B.
13:00 - 13:45 3 Nauczanie indywidualne-Weronika Dłużyńska - wos (Banaszak P.) Lekcja odwołana Walińska B.
13:40 - 14:25 3 g4-2/7 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Lekcja odwołana Walińska B.
0
0
0
s2smodern
powered by social2s