ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 5116

Zastępstwa

poniedziałek, 29 kwietnia 2019
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny Powiadamia
08:00 - 08:45 8 B - geografia (Kotus U.) Lekcja odwołana Eliks S.
08:30 - 09:15 3 Nauczanie indywidualne-Zuzanna Skrzypczak - j.polski (Szafrańska P.) Lekcja odwołana Eliks S.
08:55 - 09:40 3 g2 - godz.wych (Kotus U.) Galas - Błaszczyk P. - geografia (3 g2) 111 2019-04-29 08:55 - 09:40 Galas - Błaszczyk P.
09:15 - 10:00 3 Nauczanie indywidualne-Zuzanna Skrzypczak - j.polski (Szafrańska P.) Lekcja odwołana Eliks S.
09:55 - 10:40 3 g1 - geografia (Kotus U.) Eliks S. - Zajęcia techniczne (3 g1) 111 2019-04-29 09:55 - 10:40 Eliks S.
09:55 - 10:40 8 B - godz.wych (Konstańczak B.) Grzybowska M. - historia (8 B) 24 2019-04-29 09:55 - 10:40 Grzybowska M.
10:50 - 11:35 3 g2 - j.polski (Szafrańska P.) Banaszak P. - historia (3 g2) 110 2019-04-29 10:50 - 11:35 Banaszak P.
10:50 - 11:35 3 g4 - matematyka (Popiołek K.) Luty A. - Doradztwo zawodowe (3 g4) 108 2019-04-29 10:50 - 11:35 Luty A.
10:50 - 11:35 3 g5 - chemia (Konstańczak B.) Eliks S. - Zajęcia techniczne (3 g5) 24 2019-04-29 10:50 - 11:35 Eliks S.
11:45 - 12:30 3 g2 - matematyka (Popiołek K.) Zygmunt A. - plastyka (3 g2) 110 2019-04-29 11:45 - 12:30 Zygmunt A.
11:45 - 12:30 3 g4 - e_dla_bezp (Konstańczak B.) Leśniewicz E. - j.polski (3 g4) 108 2019-04-29 11:45 - 12:30 Leśniewicz E.
11:45 - 12:30 4 A - przyroda (Kotus U.) Huhn M. - wychowanie fizyczne (4 A) 20 2019-04-29 11:45 - 12:30 Huhn M.
12:15 - 13:00 3 Nauczanie indywidualne-Weronika Dłużyńska - j.polski (Szafrańska P.) Lekcja odwołana Eliks S.
12:50 - 13:35 3 g4 - fakultety (Konstańczak B.) Niewiadomski M. - j.angielski (3 g4) 108 2019-04-29 12:50 - 13:35 Niewiadomski M.
12:50 - 13:35 3 g5 - fakultety (Kotus U.) Lekcja odwołana Eliks S.
13:00 - 13:45 3 Nauczanie indywidualne-Weronika Dłużyńska - j.polski (Szafrańska P.) Lekcja odwołana Eliks S.
13:40 - 14:25 3 g2 - geografia (Kotus U.) Lekcja odwołana Eliks S.
13:40 - 14:25 3 g5 - matematyka (Popiołek K.) Lekcja odwołana Eliks S.
14:00 - 14:45 3 Nauczanie indywidualne Martyna Szpyra - chemia (Konstańczak B.) Lekcja odwołana Eliks S.
14:30 - 15:15 3 g5 - wychowanie do życia w rodzinie (Banaszak P.) Lekcja odwołana Eliks S.
14:45 - 15:30 3 Nauczanie indywidualne Martyna Szpyra - biologia (Konstańczak B.) Lekcja odwołana Eliks S.
wtorek, 30 kwietnia 2019
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny Powiadamia
08:00 - 08:45 3 g4 - geografia (Kotus U.) Banaszak P. - wos (3 g4) 111 2019-04-30 08:00 - 08:45 Eliks S.
08:00 - 08:45 3 g5 - matematyka (Popiołek K.) Zygmunt A. - zaj.artystyczne (3 g5) 107 2019-04-30 08:00 - 08:45 Zygmunt A.
08:00 - 08:45 8 B - chemia (Konstańczak B.) Leśniewicz E. - j.polski (8 B) 24 2019-04-30 08:00 - 08:45 Leśniewicz E.
08:15 - 09:00 3 Nauczanie indywidualne - Julia Kieć - j.polski (Szafrańska P.) Lekcja odwołana Eliks S.
08:55 - 09:40 3 g3 - chemia (Konstańczak B.) Leśniewicz E. - j.polski (3 g3) 24 2019-04-30 08:55 - 09:40 Leśniewicz E.
08:55 - 09:40 3 g4 - matematyka (Popiołek K.) Przysiężniuk K. - j.polski (3 g4) 20 2019-04-30 08:55 - 09:40 Przysiężniuk K.
08:55 - 09:40 5 A - geografia (Kotus U.) Łasowska A. - j.polski (5 A) 111 2019-04-30 08:55 - 09:40 Eliks S.
09:00 - 09:45 3 Nauczanie indywidualne - Julia Kieć - j.polski (Szafrańska P.) Lekcja odwołana Eliks S.
09:55 - 10:40 3 g1 - geografia (Kotus U.) Walińska B. - matematyka (3 g1) 111 2019-04-30 09:55 - 10:40 Eliks S.
09:55 - 10:40 3 g3 - matematyka (Popiołek K.) Wierciński K. - j.polski (3 g3) 108 2019-04-30 09:55 - 10:40 Moczko H.
10:50 - 11:35 3 g2 - j.polski (Szafrańska P.) Leśniewicz E. - j.polski (3 g2) 107 2019-04-30 10:50 - 11:35 Eliks S.
10:50 - 11:35 3 g5 - geografia (Kotus U.) Wierciński K. - j.polski (3 g5) 111 2019-04-30 10:50 - 11:35 Eliks S.
10:50 - 11:35 8 Nauczanie indywidualne Daniel Nowak - matematyka (Popiołek K.) Lekcja odwołana Eliks S.
11:00 - 11:45 3 Nauczanie indywidualne-Zuzanna Skrzypczak - chemia (Konstańczak B.) Lekcja odwołana Eliks S.
11:35 - 12:20 8 Nauczanie indywidualne Daniel Nowak - matematyka (Popiołek K.) Lekcja odwołana Eliks S.
11:45 - 12:30 5 A-1/2 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Wypasek A. - wychowanie fizyczne (5 A-1/2) sgD 2019-04-30 11:45 - 12:30 Eliks S.
12:00 - 12:45 8 Nauczanie indywidualne-Jagoda Moniak - chemia (Konstańczak B.) Lekcja odwołana Eliks S.
12:50 - 13:35 3 g5 - j.polski (Szafrańska P.) Lekcja odwołana Eliks S.
12:50 - 13:35 8 A-1/2,8B-1/2 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Grabowski Ł. - wychowanie fizyczne (8 A-1/2,8B-1/2) sgD 2019-04-30 12:50 - 13:35 Eliks S.
13:40 - 14:25 3 g1-2/3,3g2-2/9,3g3-2/8 - wychowanie fizyczne (Huhn M.) Lekcja odwołana Eliks S.
13:40 - 14:25 3 g5 - j.polski (Szafrańska P.) Lekcja odwołana Eliks S.
14:30 - 15:15 3 g4 - j.polski (Szafrańska P.) Lekcja odwołana Eliks S.
14:30 - 15:15 3 g5 - zaj.artystyczne (Zygmunt A.) Lekcja odwołana Eliks S.
0
0
0
s2smodern
powered by social2s