Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 4 wf chłopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 4 wf dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
j.angielski 4 a 1 angielski - Ciekańska - Karolewicz M. (24) |
|||
2 | 08:55-09:40 | j.angielski 4 a 1 angielski - Ciekańska - Karolewicz M. (7) informatyka 4 a 2 informatyka - Winiecka A. (106) |
wychowanie fizyczne 4 wf chłopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 4 wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
przyroda 4 A - Kotus U. (111) |
religia 4 A - Hipnarowicz J. (24) |
|
3 | 09:55-10:40 | godz.wych 4 A - Ciekańska - Karolewicz M. (111) |
j.polski 4 A - Łasowska A. (107) |
muzyka 4 A - Skoczypiec D. (108) |
matematyka 4 A - Strzelczak-Borkowska A. (24) |
|
4 | 10:50-11:35 | matematyka 4 A - Strzelczak-Borkowska A. (24) |
historia 4 A - Koczorowska J. (107) |
informatyka 4 a 1 informatyka - Winiecka A. (106) j.angielski 4 a 2 angielski - Ciekańska - Karolewicz M. (20) |
matematyka 4 A - Strzelczak-Borkowska A. (108) |
wychowanie fizyczne 4 wf chłopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 4 wf dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
5 | 11:50-12:35 | wychowanie fizyczne 4 wf chłopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 4 wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
technika 4 A - Łucka J. (108) |
niemiecki 4 A - Andrzejewski A. (108) |
j.polski 4 A - Łasowska A. (111) |
j.polski 4 A - Łasowska A. (108) |
6 | 12:55-13:40 | przyroda 4 A - Kotus U. (111) |
religia 4 A - Hipnarowicz J. (24) |
j.polski 4 A - Łasowska A. (16) |
j.angielski 4 a 1 angielski - Ciekańska - Karolewicz M. (111) |
plastyka 4 A - Łucka J. (114) |
7 | 13:45-14:30 | wychowanie do życia w rodzinie 4 A - Korcz M. (111) |
j.angielski 4 a 2 angielski - Ciekańska - Karolewicz M. (24) |
j.polski 4 A - Łasowska A. (107) |
j.angielski 4 a 2 angielski - Ciekańska - Karolewicz M. (106) |
|
8 | 14:35-15:20 | matematyka 4 A - Strzelczak-Borkowska A. (107) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 4 B wf chłopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 4 B wf dziewczynki - Rajewska M. (sgM) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 B - Korcz M. (108) |
przyroda 4 B - Kotus U. (111) |
||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 4 B wf chłopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 4 B wf dziewczynki - Rajewska M. (sgM) |
j.polski 4 B - Małecka M. (16) |
religia 4 B - Kozioł P. (19) |
j.polski 4 B - Małecka M. (107) |
plastyka 4 B - Łucka J. (111) |
3 | 09:55-10:40 | godz.wych 4 B - Strzelczak-Borkowska A. (24) |
historia 4 B - Koczorowska J. (108) |
j.angielski 4 b 1 angielski - Ciekańska - Karolewicz M. (107) j.angielski 4 b 2 angielski - Kabacińska N. (106) |
j.angielski 4 b 1 angielski - Ciekańska - Karolewicz M. (20) j.angielski 4 b 2 angielski - Kabacińska N. (106) |
j.angielski 4 b 1 angielski - Ciekańska - Karolewicz M. (19) j.angielski 4 b 2 angielski - Kabacińska N. (108) |
4 | 10:50-11:35 | technika 4 B - Łucka J. (108) |
matematyka 4 B - Strzelczak-Borkowska A. (24) |
przyroda 4 B - Kotus U. (111) |
j.polski 4 B - Małecka M. (111) |
informatyka 4 b Chłopcy informatyka - Winiecka A. (106) wychowanie fizyczne 4 B wf dziewczynki - Rajewska M. (sgM) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 4 B - Strzelczak-Borkowska A. (6) |
religia 4 B - Kozioł P. (7) |
matematyka 4 B - Strzelczak-Borkowska A. (8) |
matematyka 4 B - Strzelczak-Borkowska A. (6) |
j.polski 4 B - Małecka M. (24) |
6 | 12:55-13:40 | j.polski 4 B - Małecka M. (8) |
wychowanie fizyczne 4 B wf dziewczynki - Rajewska M. (sgM) |
niemiecki 4 B - Andrzejewski A. (17) |
informatyka 4 b Dziewczynki informatyka - Winiecka A. (106) |
wychowanie fizyczne 4 B wf chłopcy - Jurga I. (sgM) |
7 | 13:45-14:30 | muzyka 4 B - Skoczypiec D. (108) |
wychowanie fizyczne 4 B wf chłopcy - Jurga I. (sgM) |
|||
8 | 14:35-15:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j.polski 5 A - Leśniewicz E. (107) |
matematyka 5 A - Szymańska I. (114) |
informatyka 5 a 1 informatyka - Winiecka A. (106) |
Etyka 5 Etyka 5ab - Kotus U. (111) |
wychowanie do życia w rodzinie 5 A - Korcz M. (107) |
2 | 08:55-09:40 | religia 5 A - Hipnarowicz J. (20) |
historia 5 A - Koczorowska J. (110) |
j.angielski 5 A - Kabacińska N. (106) |
j.angielski 5 A - Kabacińska N. (114) |
matematyka 5 A - Szymańska I. (107) |
3 | 09:55-10:40 | godz.wych 5 A - Winiecka A. (107) |
biologia 5 A - Konstańczak B. (24) |
technika 5 A - Łucka J. (114) |
historia 5 A - Koczorowska J. (107) |
niemiecki 5 A - Andrzejewski A. (107) |
4 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 5 a wf chlopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 5 a wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
geografia 5 A - Kotus U. (111) |
matematyka 5 A - Szymańska I. (114) |
j.polski 5 A - Leśniewicz E. (107) |
plastyka 5 A - Łucka J. (24) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 5 A - Szymańska I. (107) |
wychowanie fizyczne 5 a wf chlopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 5 a wf dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
j.polski 5 A - Leśniewicz E. (107) |
j.polski 5 A - Leśniewicz E. (107) |
informatyka 5 a2 informatyka - Winiecka A. (106) |
6 | 12:55-13:40 | muzyka 5 A - Skoczypiec D. (108) |
j.angielski 5 A - Kabacińska N. (114) |
religia 5 A - Hipnarowicz J. (24) |
wychowanie fizyczne 5 a wf chlopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 5 a wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
|
7 | 13:45-14:30 | Etyka 5 Etyka 5ab - Kotus U. (111) |
j.polski 5 A - Leśniewicz E. (107) |
wychowanie fizyczne 5 a wf chlopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 5 a wf dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
||
8 | 14:35-15:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | informatyka 5 b1 informatyka - Winiecka A. (106) |
historia 5 B - Koczorowska J. (110) |
wychowanie do życia w rodzinie 5 B - Korcz M. (111) |
Etyka 5 Etyka 5ab - Kotus U. (111) |
niemiecki 5 B - Andrzejewski A. (108) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 5 B - Strzelczak-Borkowska A. (24) |
j.angielski 5 B - Ciekańska - Karolewicz M. (108) |
j.angielski 5 B - Ciekańska - Karolewicz M. (114) |
historia 5 B - Koczorowska J. (110) |
muzyka 5 B - Skoczypiec D. (108) |
3 | 09:55-10:40 | godz.wych 5 B - Małecka M. (110) |
j.polski 5 B - Małecka M. (110) |
wychowanie fizyczne 5 bc wf chlopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 5 bc wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
wychowanie fizyczne 5 bc wf chlopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 5 bc wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
j.polski 5 B - Małecka M. (110) |
4 | 10:50-11:35 | j.polski 5 B - Małecka M. (110) |
technika 5 B - Łucka J. (108) |
j.polski 5 B - Małecka M. (108) |
wychowanie fizyczne 5 bc wf chlopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 5 bc wf dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
j.polski 5 B - Małecka M. (110) |
5 | 11:50-12:35 | plastyka 5 B - Łucka J. (111) |
matematyka 5 B - Strzelczak-Borkowska A. (114) |
religia 5 B - Hipnarowicz J. (20) |
biologia 5 B - Konstańczak B. (24) |
matematyka 5 B - Strzelczak-Borkowska A. (111) |
6 | 12:55-13:40 | j.angielski 5 B - Ciekańska - Karolewicz M. (107) |
wychowanie fizyczne 5 bc wf chlopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 5 bc wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
geografia 5 B - Kotus U. (111) |
matematyka 5 B - Strzelczak-Borkowska A. (110) |
religia 5 B - Hipnarowicz J. (107) |
7 | 13:45-14:30 | Etyka 5 Etyka 5ab - Kotus U. (111) |
informatyka 5 b 2 informatyka - Winiecka A. (106) |
|||
8 | 14:35-15:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Etyka 5 C - Kotus U. (111) |
historia 5 C - Koczorowska J. (114) |
informatyka 5 c 1 informatyka - Winiecka A. (106) |
||
2 | 08:55-09:40 | historia 5 C - Koczorowska J. (114) |
geografia 5 C - Kotus U. (111) |
Etyka 5 C - Kotus U. (109) |
religia 5 C - Hipnarowicz J. (20) |
j.polski 5 C - Małecka M. (110) |
3 | 09:55-10:40 | godz.wych 5 C - Łucka J. (114) |
matematyka 5 C - Szymańska I. (114) |
wychowanie fizyczne 5 bc wf chlopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 5 bc wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
wychowanie fizyczne 5 bc wf chlopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 5 bc wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
matematyka 5 C - Szymańska I. (114) |
4 | 10:50-11:35 | religia 5 C - Hipnarowicz J. (20) |
j.polski 5 C - Małecka M. (114) |
biologia 5 C - Konstańczak B. (24) |
wychowanie fizyczne 5 bc wf chlopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 5 bc wf dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
j.angielski 5 C - Kabacińska N. (108) |
5 | 11:50-12:35 | j.polski 5 C - Małecka M. (24) |
j.angielski 5 C - Kabacińska N. (111) |
matematyka 5 C - Szymańska I. (114) |
muzyka 5 C - Skoczypiec D. (108) |
technika 5 C - Łucka J. (8) |
6 | 12:55-13:40 | matematyka 5 C - Szymańska I. (24) |
wychowanie fizyczne 5 bc wf chlopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 5 bc wf dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
j.polski 5 C - Małecka M. (110) |
informatyka 5 c 2 informatyka - Winiecka A. (106) |
|
7 | 13:45-14:30 | j.angielski 5 C - Kabacińska N. (110) |
plastyka 5 C - Łucka J. (114) |
j.polski 5 C - Małecka M. (110) |
||
8 | 14:35-15:20 | wychowanie do życia w rodzinie 5 C - Korcz M. (108) |
niemiecki 5 C - Andrzejewski A. (114) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j.polski 6 A - Małecka M. (24) |
plastyka 6 A - Łucka J. (107) |
j.polski 6 A - Małecka M. (107) |
matematyka 6 A - Szymańska I. (114) |
|
2 | 08:55-09:40 | godz.wych 6 A - Szymańska I. (107) |
matematyka 6 A - Szymańska I. (114) |
matematyka 6 A - Szymańska I. (107) |
wychowanie fizyczne 6 4A_B Chłopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 6 4A_B Dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
wychowanie fizyczne 6 4A_B Chłopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 6 4A_B Dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
3 | 09:55-10:40 | historia 6 A - Koczorowska J. (108) |
wychowanie fizyczne 6 4A_B Chłopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 6 4A_B Dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
biologia 6 A - Konstańczak B. (24) |
matematyka 6 A - Szymańska I. (111) |
religia 6 A - Hipnarowicz J. (111) |
4 | 10:50-11:35 | geografia 6 A - Kotus U. (111) |
wychowanie fizyczne 6 4A_B Chłopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 6 4A_B Dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
historia 6 A - Koczorowska J. (107) |
j.angielski 6 A - Ciekańska - Karolewicz M. (106) |
j.angielski 6 A - Ciekańska - Karolewicz M. (106) |
5 | 11:50-12:35 | j.angielski 6 A - Ciekańska - Karolewicz M. (108) |
j.polski 6 A - Małecka M. (107) |
j.polski 6 A - Małecka M. (24) |
religia 6 A - Hipnarowicz J. (106) |
|
6 | 12:55-13:40 | technika 6 A - Łucka J. (106) |
j.polski 6 A - Małecka M. (107) |
informatyka 6 A - Winiecka A. (106) |
muzyka 6 A - Skoczypiec D. (108) |
|
7 | 13:45-14:30 | niemiecki 6 A - Andrzejewski A. (110) |
||||
8 | 14:35-15:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 6 B - Strzelczak-Borkowska A. (114) |
historia 6 B - Koczorowska J. (108) |
muzyka 6 B - Skoczypiec D. (108) |
plastyka 6 B - Łucka J. (20) |
|
2 | 08:55-09:40 | godz.wych 6 B - Korcz M. (108) |
matematyka 6 B - Strzelczak-Borkowska A. (107) |
technika 6 B - Łucka J. (111) |
wychowanie fizyczne 6 4A_B Chłopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 6 4A_B Dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
wychowanie fizyczne 6 4A_B Chłopcy - Jurga I. (sgD) wychowanie fizyczne 6 4A_B Dziewczynki - Korcz M. (sgM) |
3 | 09:55-10:40 | geografia 6 B - Kotus U. (106) |
wychowanie fizyczne 6 4A_B Chłopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 6 4A_B Dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
j.polski 6 B - Szafrańska P. (110) |
biologia 6 B - Konstańczak B. (24) |
informatyka 6 B - Winiecka A. (106) |
4 | 10:50-11:35 | j.polski 6 B - Szafrańska P. (106) |
wychowanie fizyczne 6 4A_B Chłopcy - Jurga I. (sgM) wychowanie fizyczne 6 4A_B Dziewczynki - Korcz M. (sgD) |
j.polski 6 B - Szafrańska P. (110) |
historia 6 B - Koczorowska J. (110) |
matematyka 6 B - Strzelczak-Borkowska A. (114) |
5 | 11:50-12:35 | j.angielski 6 B - Kabacińska N. (106) |
j.polski 6 B - Szafrańska P. (110) |
j.angielski 6 B - Kabacińska N. (106) |
j.angielski 6 B - Kabacińska N. (20) |
j.polski 6 B - Szafrańska P. (110) |
6 | 12:55-13:40 | niemiecki 6 B - Andrzejewski A. (111) |
matematyka 6 B - Strzelczak-Borkowska A. (108) |
|||
7 | 13:45-14:30 | religia 6 B - Hipnarowicz J. (111) |
religia 6 B - Hipnarowicz J. (108) |
|||
8 | 14:35-15:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia 7 A - Koczorowska J. (108) |
biologia 7 A - Konstańczak B. (24) |
religia 7 A - Kozioł P. (110) |
j.angielski 7 A - Kabacińska N. (106) |
ZRJP 7 A - Szafrańska P. (110) |
2 | 08:55-09:40 | godz.wych 7 A - Szafrańska P. (110) |
j.angielski 7 A - Kabacińska N. (106) |
chemia 7 A - Konstańczak B. (24) |
plastyka 7 A - Łucka J. (24) |
informatyka 7 A - Winiecka A. (106) |
3 | 09:55-10:40 | wychowanie fizyczne 7 6 a b dziewczynki - Korcz M. (sgM) wychowanie fizyczne 7 6 a b wf chlopcy - Jurga I. (sgD) |
geografia 7 A - Kotus U. (111) |
historia 7 A - Koczorowska J. (108) |
j.polski 7 A - Szafrańska P. (110) |
wychowanie fizyczne 7 6 a b dziewczynki - Korcz M. (sgD) wychowanie fizyczne 7 6 a b wf chlopcy - Jurga I. (sgM) |
4 | 10:50-11:35 | matematyka 7 A - Szymańska I. (114) |
religia 7 A - Kozioł P. (106) |
wychowanie fizyczne 7 6 a b dziewczynki - Korcz M. (sgD) wychowanie fizyczne 7 6 a b wf chlopcy - Jurga I. (sgM) |
biologia 7 A - Konstańczak B. (24) |
matematyka 7 A - Szymańska I. (107) |
5 | 11:50-12:35 | j.polski 7 A - Szafrańska P. (110) |
chemia 7 A - Konstańczak B. (24) |
geografia 7 A - Kotus U. (111) |
j.polski 7 A - Szafrańska P. (110) |
matematyka 7 A - Szymańska I. (107) |
6 | 12:55-13:40 | fizyka 7 A - Walińska B. (114) |
j.polski 7 A - Szafrańska P. (110) |
matematyka 7 A - Szymańska I. (107) |
fizyka 7 A - Walińska B. (114) |
j.polski 7 A - Szafrańska P. (110) |
7 | 13:45-14:30 | wychowanie fizyczne 7 6 a b dziewczynki - Korcz M. (sgM) wychowanie fizyczne 7 6 a b wf chlopcy - Jurga I. (sgD) |
j.niemiecki 7 A - Andrzejewski A. (111) |
muzyka 7 A - Skoczypiec D. (108) |
j.angielski 7 A - Kabacińska N. (111) |
|
8 | 14:35-15:20 | j.niemiecki 7 A - Andrzejewski A. (110) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j.polski 7 B - Szafrańska P. (110) |
geografia 7 B - Kotus U. (111) |
chemia 7 B - Konstańczak B. (24) |
j.polski 7 B - Szafrańska P. (110) |
|
2 | 08:55-09:40 | godz.wych 7 B - Kotus U. (111) |
biologia 7 B - Konstańczak B. (24) |
historia 7 B - Koczorowska J. (110) |
muzyka 7 B - Skoczypiec D. (108) |
j.niemiecki 7 B - Andrzejewski A. (114) |
3 | 09:55-10:40 | wychowanie fizyczne 7 6 a b dziewczynki - Korcz M. (sgM) wychowanie fizyczne 7 6 a b wf chlopcy - Jurga I. (sgD) |
j.angielski 7 B - Kabacińska N. (106) |
geografia 7 B - Kotus U. (111) |
plastyka 7 B - Łucka J. (114) |
wychowanie fizyczne 7 6 a b dziewczynki - Korcz M. (sgD) wychowanie fizyczne 7 6 a b wf chlopcy - Jurga I. (sgM) |
4 | 10:50-11:35 | historia 7 B - Koczorowska J. (107) |
j.polski 7 B - Szafrańska P. (110) |
wychowanie fizyczne 7 6 a b dziewczynki - Korcz M. (sgD) wychowanie fizyczne 7 6 a b wf chlopcy - Jurga I. (sgM) |
matematyka 7 B - Walińska B. (114) |
religia 7 B - Hipnarowicz J. (111) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 7 B - Walińska B. (114) |
j.niemiecki 7 B - Andrzejewski A. (106) |
j.polski 7 B - Szafrańska P. (110) |
fizyka 7 B - Walińska B. (114) |
matematyka 7 B - Walińska B. (114) |
6 | 12:55-13:40 | j.angielski 7 B - Kabacińska N. (110) |
informatyka 7 B - Winiecka A. (106) |
matematyka 7 B - Walińska B. (114) |
chemia 7 B - Konstańczak B. (24) |
j.angielski 7 B - Kabacińska N. (111) |
7 | 13:45-14:30 | fizyka 7 B - Walińska B. (114) |
wychowanie fizyczne 7 6 a b dziewczynki - Korcz M. (sgM) wychowanie fizyczne 7 6 a b wf chlopcy - Jurga I. (sgD) |
MWZ 7 B - Walińska B. (114) |
biologia 7 B - Konstańczak B. (24) |
j.polski 7 B - Szafrańska P. (110) |
8 | 14:35-15:20 | religia 7 B - Hipnarowicz J. (111) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
09:55-10:40
e_muzyczna Skoczypiec D. (6)
10:50-11:35
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (6) |
08:00-08:45
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
09:55-10:40
niemiecki Wypych B. (6)
10:50-11:35
e_plastyczna Łasowska A. (6)
11:50-12:35
wychowanie fizyczne Łasowska A. (sgM) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Jurga I. (sgM)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
10:50-11:35
religia Hipnarowicz J. (6) |
08:00-08:45
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (6)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
11:50-12:35
zaj_komputer Winiecka A. (6) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Łasowska A. (sgM)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Łasowska A. (6)
11:50-12:35
religia Hipnarowicz J. (20) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Holc_Łukomska A. (sgM)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7)
11:50-12:35
muzyka Skoczypiec D. (7) |
08:00-08:45
niemiecki Wypych B. (7)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7)
09:55-10:40
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (7)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne Holc_Łukomska A. (sgM) |
08:00-08:45
religia Hipnarowicz J. (7)
08:55-09:40
e_plastyczna Holc_Łukomska A. (7)
09:55-10:40
zaj_komputer Winiecka A. (7)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7) |
08:00-08:45
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Holc_Łukomska A. (sgM)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne Holc_Łukomska A. (sgM) |
08:00-08:45
religia Hipnarowicz J. (7)
08:55-09:40
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (7)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Holc_Łukomska A. (7) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
religia Hipnarowicz J. (8)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
10:50-11:35
muzyka Skoczypiec D. (8) |
08:00-08:45
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
09:55-10:40
e_plastyczna Drzazga I. (8)
10:50-11:35
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (8)
11:50-12:35
zaj_komputer Winiecka A. (8) |
08:00-08:45
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (8)
08:55-09:40
niemiecki Wypych B. (8)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
11:50-12:35
wychowanie fizyczne Drzazga I. (sgM) |
08:00-08:45
religia Hipnarowicz J. (8)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
09:55-10:40
wychowanie fizyczne Drzazga I. (sgM)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Drzazga I. (8) |
08:00-08:45
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Drzazga I. (8)
09:55-10:40
wychowanie fizyczne Drzazga I. (sgM)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Drzazga I. (109) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne Bogacka-Rzepecka M. (sgM)
11:50-12:35
niemiecki Wypych B. (8) |
10:50-11:35
wychowanie fizyczne Bogacka-Rzepecka M. (sgM)
11:50-12:35
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (16)
12:55-13:40
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16)
13:45-14:30
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16)
14:35-15:15
religia Hipnarowicz J. (16) |
08:00-08:45
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16)
09:55-10:40
e_muzyczna Skoczypiec D. (20)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16) |
09:55-10:40
religia Hipnarowicz J. (8)
10:50-11:35
zaj_komputer Winiecka A. (17)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16)
12:55-13:40
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (16) |
08:00-08:45
e_plastyczna Bogacka-Rzepecka M. (16)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (20)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Bogacka-Rzepecka M. (20)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne Bogacka-Rzepecka M. (sgM)
11:50-12:35
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (6) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
09:55-10:40
religia Hipnarowicz J. (20)
10:55-11:35
j.angielski Kabacińska N. (16)
11:50-12:35
zaj_komputer Winiecka A. (16)
12:55-13:40
e_wczesnoszk Koszalik M. (16)
13:45-14:25
e_wczesnoszk Koszalik M. (16) |
08:00-08:45
j.angielski Kabacińska N. (16)
08:55-09:40
niemiecki Wypych B. (20)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Koszalik M. (16)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Koszalik M. (16)
11:50-12:35
wychowanie fizyczne Koszalik M. (sgM) |
08:55-09:40
religia Hipnarowicz J. (20)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Koszalik M. (16)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne Koszalik M. (sgM)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Koszalik M. (16) |
08:00-08:45
e_muzyczna Koszalik M. (16)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Koszalik M. (16)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Koszalik M. (16)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Koszalik M. (16) |
08:55-09:40
e_plastyczna Koszalik M. (16)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Koszalik M. (16)
10:55-11:35
e_wczesnoszk Koszalik M. (16)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Koszalik M. (16)
12:55-13:40
wychowanie fizyczne Koszalik M. (sgM) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
e_wczesnoszk Wypych B. (17)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Wypych B. (17)
09:55-10:40
niemiecki Wypych B. (17)
10:55-11:35
wychowanie fizyczne Wypych B. (sgM)
11:50-12:35
religia Hipnarowicz J. (109) |
10:50-11:35
religia Hipnarowicz J. (20)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Wypych B. (17)
12:55-13:40
e_wczesnoszk Wypych B. (17)
13:45-14:20
e_wczesnoszk Wypych B. (17) |
08:00-08:45
e_wczesnoszk Wypych B. (17)
08:55-09:40
e_muzyczna Skoczypiec D. (108)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Wypych B. (17)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Wypych B. (17)
11:50-12:35
zaj_komputer Winiecka A. (17) |
08:00-08:45
e_plastyczna Łucka J. (17)
08:55-09:40
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (17)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Wypych B. (17)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne Wypych B. (sgM)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Wypych B. (7) |
09:50-10:40
e_wczesnoszk Wypych B. (8)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Wypych B. (20)
11:50-12:35
wychowanie fizyczne Jurga I. (sgM)
12:55-13:35
j.angielski Ciekańska - Karolewicz M. (17) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
09:55-10:40
wychowanie fizyczne Przysiężniuk K. (sgM)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
12:55-13:40
e_muzyczna Przysiężniuk K. (17) |
08:00-08:45
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
10:50-11:35
niemiecki Wypych B. (17)
11:50-12:35
religia Hipnarowicz J. (20) |
08:00-08:45
j.angielski Kabacińska N. (6)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
09:55-10:40
wychowanie fizyczne Przysiężniuk K. (sgM)
10:50-11:35
e_plastyczna Przysiężniuk K. (19) |
10:50-11:35
religia Hipnarowicz J. (20)
11:50-12:35
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
12:55-13:40
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
13:45-14:30
zaj_komputer Winiecka A. (106)
14:35-15:20
wychowanie fizyczne Przysiężniuk K. (sgM) |
08:00-08:45
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
08:55-09:40
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
09:55-10:40
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
10:50-11:35
e_wczesnoszk Przysiężniuk K. (17)
11:50-12:35
j.angielski Kabacińska N. (17) |