Aktualności

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci, w tegorocznej edycji Kasztanowych zbiorów udało się osiągnąć łączną sumę 2300 kg kasztanów.

Bardzo cieszy nas fakt, że akcja nabrała takiego rozmachu.

Zwycięzcą została klasa 3b z dorobkiem 317 kg, drugie miejsce na podium zajęła klasa 2a, która zebrała 286 kg. Trzecie miejsce zajęła klasa 1c, która zebrała 268 kg.

Dziękujemy wszystkim..tym małym i dużym za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że akcja oprócz kilogramów kasztanów przysporzyła też Państwu wielu przyjemnych, Rodzinnych chwil, które miło będziecie wspominać w chłodne, jesienne wieczory.

Wielkie gratulacje dla zwycięzców!

Rada Rodziców SP91

Jesienna misja sfinalizowana.. dyplomy i nagrody wręczone… Dzieci zadowolone:) Złoty i srebrny kasztan wraz z Tajną Misją trafiły do najlepszych! Cieszymy się, że akcja nabrała takiego rozmachu i zmotywowała do zbiorów zapewne 3 pokolenia:) Każda z klas podjęła wyzwanie, jednak najlepsze okazały się klasa 2b zajmując pierwsze miejsce z zebraną masą 220 kg kasztanów, oraz 2a z wynikiem 172 kg. Całkowita suma tego jesiennego owocu wyniosła 1250 kg. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy bić kolejne rekordy!
Zwycięzcom gratulujemy!
Rada Rodziców SP91 w Poznaniu

1 października odbył się festyn osiedlowy „Pyra 2022”. Wydarzenie uświetniły występy dzieci Szkoły Podstawowej nr 91 w Poznaniu oraz pobliskich placówek – m.in. Szkoły nr. 88 oraz Przedszkola „Pyza Wędrowniczka”. Festyn obfitował również w atrakcje przygotowane przez Dzieci i Rodziców poszczególnych klas. Uczestnicy mogli m.in. sprawdzić się na torze sportowym, skorzystać z plecenia warkoczyków i robienia tatuaży, zakupić książki i płyty na kiermaszu, wygrać wyjątkowe nagrody w kole fortuny, wykonać pieczątki z ziemniaków a także zbadać się na stoisku medycznym. Nie zabrakło też animacji, baniek mydlanych, fotobudki, pokazów tańca, Aikido, Capoeiry. Rodzice oraz firmy cateringowe zadbali też o posiłki – był chleb ze smalcem, pyry z gzikiem, popcorn, a także desery – wata cukrowa oraz obfitująca w słodkie wypieki naszych rodziców Kawiarenka Rady Rodziców, gdzie można było również ogrzać się gorącą herbatą i kawą.

Jesienny piknik przy SP91 zaczyna się na stałe wpisywać w stałe atrakcje osiedla, o czym świadczy dobry odbiór uczestników wydarzenia. W imieniu Rady Rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia i zapraszamy do kolejnych akcji wspieranych przez Radę Rodziców SP 91.

 

„Kasztanowa akcja”

Drogie Dzieci, Szanowni Państwo!

W tegorocznej akcji zorganizowanej przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 91 w Poznaniu udało się do tej pory zebrać ponad 900 kg kasztanów:) akcja jest zaplanowana do 18 października, wówczas podsumujemy ostatecznie rozkład sił według poszczególnych klas 😉 Bardzo cieszymy się, że cała akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem! Dziękujemy za każdy 1 kasztan:) Mamy nadzieję,że dało to również motywację dla częstszych spacerów w jesiennej aurze. 

Ostateczne wyniki postaramy się przekazać pod koniec przyszłego tygodnia.

Rada Rodziców SP91 w Poznaniu